Redakční systém aneb web z druhé strany

Webové stránky nasazujeme především na vlastní redakční systém. Spravujeme také webové stránky s jinýmý redakčními systémy (v jazyce PHP).

Redakční systém

Většina kvalitních firem podnikajících v oboru tvorby webových stránek má vlastní redakční systém. To umožňuje snadné přidávání funkcí a to ať už v rámci pravidelných aktualizací nebo konkrétních funkcí na přání zákazníka.

Měli jsme možnost mnohé z těchto redakčních systémů vidět (u některých dokonce přímo školit jejich používání). Máme zkušenosti i se systémy které jsou nabízeny zdarma. To vše nás nakonec dovedlo k názoru, že naprostá většina redakčních systémů nabízených v ČR je pro běžného uživatele příliš složitá a tudíž (bez množství poznámek a návodů) velmi obtížně použitelná. V jiných redakčních systémech je naopak tak málo funkcionality, že si uživatel musí obsah psát přímo v jazyce HTML.

Náš redakční systém

Náš redakční systém byl navržen s důrazem na snadnost nastavení a rychlost práce. Je tedy velice snadno pochopitelný a díky technologii "drag & drop" (táhni a pusť) si můžete snadno tvořit strukturu webu pouhým přetahováním objektů pomocí myši.